İŞİNİZE VE GELECEĞİNİZE
YATIRIM YAPIN
Tamamlandığında binlerce insanın yaşayacağı Evora Denizli ile işinize ve geleceğinize yatırım yapın, hem kazançlı hem de prestijli bir yatırımla ticari hayatın nabzını siz tutun!

Denizli’nin yeni merkezi Merkezefendi’de yer alan dev proje Evora Denizli’de işinize ve geleceğinize yatırım fırsatı başladı. Şehrin ticari hayatında önemli bir yer tutacak, bu heyecan verici projede yer alma fırsatını kaçırmayın!

TİCARETİN KALBİ BURADA ATACAK

Denizli’nin en değerli ticari alanlarını kapsayacak şehrin yeni çekim merkezi Evora Denizli’de her ihtiyaca cevap verecek mağazalarda siz de yerinizi alın

KAT PLANLARI

C1 BLOK 1. BODRUM

C1 BLOK 1. BODRUM

C1 BLOK VAZİYET PLANI

C2 BLOK 1. BODRUM

C2 BLOK VAZİYET PLANI

C2 BLOK ZEMİN KAT

T2 BLOK 1. BODRUM

T2 BLOK VAZİYET PLANI

T2 BLOK ZEMİN KAT

BİLGİ TALEP FORMU

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Evora Denizli kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
Gönder

Satış Yeri:

Denizli Satış Ofisi ve İstanbul Ataşehir Teknik Yapı Holding Genel Merkezi

0258 361 00 77 444 10 08

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.
Okudum anladım.