PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ
Aşağı Kaydırın

BU GÜZEL ŞEHRE

BÖYLE BÜYÜK BİR

PROJE YAKIŞIR

İstanbul’un ses getiren projelerinin mimarı Teknik Yapı’dan Denizli’nin yeni simgesi olacak bir yaşam merkezi. İnsanı esas alan mimari ekseninde çoğunluğu yeşil alanlar ve sosyal tesisler olmak üzere 115 dönüm üzerine inşa edilen Evora Denizli, toplamda 5.000 kişilik yaşam alanına sahip 1.500 özel daireden oluşuyor. Farklı boyuttaki ticari alanlar ise hayatınıza kolaylık, projeye canlılık katarak projeyi bir çekim merkezi haline getiriyor.

SİZE ŞEHRİN KALBİNDE

YAŞAMAK YAKIŞIR

Evora Denizli, şehrin yeni yaşam alanı Merkezefendi’de yükseliyor. Emlak Konut GYO ortaklığıyla tamamen sıfırdan inşa edilecek ve tamamlandığında Denizli’nin modern yüzü olacak bölge, eksiksiz bir sosyal yaşam sunmak, şehre dinamizm katmak için tasarlandı.

Bölgenin en prestijli projesi Evora Denizli fonksiyonel mimarisi ve konforuyla büyüleyecek, şıklığıyla dillerden düşmeyecek.

SİZE HER ANIN

TADINI ÇIKARMAK YAKIŞIR

Evora Denizli’de ev sahibi olmak, sınırsız sosyal yaşam imkanları ile dolu. Yürüyüş parkurları, süs havuzları, biyolojik gölet ve tabiat parkı ile çevrili projede Ege’nin sıcak günlerini hiç eve kapanmadan, keyifle dışarıda geçirebilirsiniz.
İş çıkışı kapalı/açık otoparkınıza aracınızı rahatlıkla park edip, Evora Denizli’nin zengin sosyal yaşamına karışabilir ya da spor kulübünde ter atabilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzu ve her türlü aktivitenin olacağı bu spor kulübünden site sakinleri olarak ayrıcalıklı fiyatlarla faydalanabileceksiniz.

SİZE HAYATI EN İYİ

YAŞAMAK YAKIŞIR

Evora Denizli’de her şey hayatınızı kolaylaştırmak için düşünüldü. İki farklı alışveriş alanının bulunacağı projede evinizin yanındaki kafelerde arkadaşlarınızla buluşabilir, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ticari alanlar sayesinde uzaklara gitmeden tüm işlerinizi halledebilirsiniz.

Çocuklarımız çocukluğunu doya doya yaşasın diye okullar, gölet ve tabiat parkı, çocuk oyun alanları Evora Denizli’de. İki adet okul binası bulunan Evora Denizli, çocuklara yürüyerek okula gitme, okul çıkışı site içerisince yer alan oyun parklarında ve Bijolojik Gölet çevresinde kaliteli zaman geçirme imkanı sunuyor.

ÇEVREYE DUYARLI

LEED ADAYI

Evora Denizli projesi tasarımında ve inşaatında LEED kriterlerine uyum sağlayarak, ortak alanları aydınlatmada güneş enerjisinden faydalanan, yağmur suyunu biriktiren ve geri dönüştüren sistemlerle donatılan binalar ile enerji kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılmasına çalışıldı, sürdürülebilir stratejilere önem veren bir mimari yaklaşım benimsendi.

LEED Sistemi kapsamında Evora Denizli’de uygulanan ve öngörülen sürdürülebilir stratejiler ve çözümlerden bazıları şunlardır:

- Sürdürülebilir arazi ve lokasyon
- Su verimliliği
- Enerji verimliliği
- Malzeme ve kaynak yönetimi
- İç mekan kalitesi ve kullanıcı konforu

ENERJİ TASARRUFLU YAŞAM ALANLARI…
- Yağmur suyunun geri kullanımı
- Çevreyi korumaya yardımcı
- Geniş pencereli dairelerde
doğal ışıktan yararlanma
ÇEVRECİ...
- LEED Gold sertifikası adayı
- Yeşil alanlar ve doğal parklar
- Biyolojik gölet ve süs havuzları
- Geri dönüşümlü malzeme kullanımı

DEPREME DAYANIKLI

GÜVENLİ

Evora Denizli’nin statik projeleri, Türkiye’deki yönetmeliklere ek olarak Kaliforniya ve Avrupa Birliği Deprem Şartnamesi’ne uygun olarak geliştirildi. Ayrıca arazinin yeraltı tomografisi çıkartılıp, bloklarda deprem açısından güvenli bir yapı sistemi olan tünel kalıp sistemi ve konvansiyonel kalıp sistemi kullanılacak.

Evora Denizli’de site yönetimi modern teçhizatlı, kamera destekli profesyonel ekibi ile 7/24 görev başında olacak. Yangın ve doğal gaz alarmları gibi ek sistemler, hayatınızı daha da güvenli ve rahat bir hale getirecek. Size sadece Evora Denizli’nin keyfini yaşamak kalacak.